Полезное

Ческі-Крумлов — історичне надбання Чехії

Чехія давно приваблює багатьох туристів, це унікальна країна, яка дозволяє насолодитися особливою атмосферою затишку, познайомитися зі старовинними місцями, з історією і культурою даної країни. Найчастіше Чехія залишає на всіх незабутнє враження, тому що дозволяє практично зануритися в казку. Відомий мандрівник Сподін Ігор Юрійович побував у місті Ческі-Крумлові, населення якого становить всього 13000 осіб. Ческі-Крумлов вважається одним з кращих міст Чехії, тут чудові пам’ятки, прекрасний замок, сучасний відкритий театр.

Історичні пам’ятки Ческі-Крумлове

Блогер усвідомив, що тільки трепетне ставлення до пам’яток культури, бажання залишити спадщину можуть перетворити місто на справжній центр туризму. Ческі-Крумлов розташований біля річки Влтава. Багатьох приваблює гарний краєвид, проте найголовніша визначна пам’ятка — Крумловський замок. Він був побудований ще в 13-17 століттях, він займає територію 10 гектарів і здатний об’єднати в собі кілька стилів архітектури – бароко, ренесанс, готика. Всередині споруди розташований особливий бароковий театр XVIII століття, він вражає своєю сценою, декораціями. Багатьом також цікавий особливий триповерховий перехід, який з’єднує замок, театр, сад.

На мосту обов’язково робить фото кожен турист, який відвідав замок. Також місто вражає наявністю костелів, їх тут кілька, вони розписані фресками і є надбанням мистецтва і архітектури. Багато будівель вже жодного разу проходили

реконструкцію, ремонт, тобто місцеві жителі ретельно бережуть кожну реліквію.

Цікаві місця міста

Одне з найцікавіших місць міста — сучасний відкритий театр з обертовим залом для глядачів. Це театр під відкритим небом, споруда нова, вона була побудована в 20 столітті. Інтерес становить те, що зал обертається поки глядачі спостерігають дію, за своєю суттю це єдиний простір, де немає поділу акторів і глядачів. Тут створюється особлива атмосфера завдяки поєднанню музики, танців, природи. Кожен твір — особливе художнє надбання. За один сезон театр здатний дати більше 80 вистав. Даний театр вміщує 644 людини, його відвідує понад 50000 туристів щорічно.

Багато хто поспішає побувати в даному унікальному театрі. Також багато мандрівників із задоволенням відвідують міську ратушу, вона прикрашена гербами міста, знатних дворян. Також тут розташовується особливий інформаційний центр, музей тортур, цікавим є музей воскових фігур, в якому є спеціальні звукові ефекти.