Полезное

Сподін Ігор — здійснив забіг в Анталії

Сподін Ігор - здійснив забіг в Анталії

Сподін Ігор є відомим блогером і мандрівником, до того ж він є марафонцем і постійно бере участь у різних марафонах і в нашій країні, і за кордоном. Він прийшов в спорт вже в зрілому віці, з різними труднощами, перешкодами, і досяг значного результату. Ігор Сподін є відомим блогером, мандрівником і марафонців, він здійснив забіг в Туреччині, пройшовши марафон в Анталії.

Особливості марафону в Анталії

Блогер часто відвідував Європейські марафони, цього разу він потрапив до Туреччини. Тут проводився анталійський марафон, що є щорічним, пропонувалася марафонська і напівмарафонська дистанції. Марафон в Анталії дуже популярний серед місцевих та іноземних спортсменів. Цього року забіг проходив на відстані 42000 км, і в ньому взяли участь понад сім тисяч осіб.

Вся організація була на вищому рівні, тобто сам марафон почався 7 березня і був організований ідеально аж до нагородження. Заявку можна було подавати на сайті заходу, при цьому внесок становив 18 євро, в цю суму також входила сумка з сувенірами, фірмова футболка, музична підтримка, ваучер на макаронну вечірку і масаж після фінішу.

Ідеальна організація забігу

Сподін залишився задоволений всією організацією, екіпіруванням, медичним супроводом. Ідеальною була зона харчування, все було ретельно передбачено і продумано. Кожні 2,5 м на трасі пропонувалася вода і ізотоніки. До того ж був ідеально продуманий маршрут, він проходив вулицями і парками Анталії, через Тріумфальну арку.

У забігу змогли взяти участь всі бажаючі, адже було визначено великий ліміт часу п’ять годин. Незважаючи на те, що Ігор не здобув перемогу, всі призові місця зайняли турецькі спортсмени, він став сильнішим фізично і духовно, він розумів, що перемога приходить тільки з досвідом.